הגענו לקורס, בן זוגי ואני, ויצאנו עם ארגז כלים עצום, ללידה אך לא רק, להריון, להורות, ולחיים בכלל. מיקה היתה קשובה, מקצועית, חברה, מלאת נתינה וידע, זמינה בכל עת ועם המון אהבה וסבלנות. חיה באמונה שלמה את שליחותה בעולם ואת עזרתה לנשים לפני לידה. הגענו סקפטים, יצאנו מרוצים. ממליצה מכל הלב.
אור, אורן ועפרי הקטנה

את מיקה פגשתי כנראה לא במקרה. לקראת הלידה השנייה שלי, כבר הייתי בטוחה שקורס להיפנו אני לא אעשה, מהסיבה שלא היה בגליל עליון, אז הסתפקתי בספר ואמרתי מה שיהיה יהיה.

פתאום אני רואה לוח תאריכים של קורסים להיפנו בפייסבוק, מסתכלת על אזור גליל עליון.. אין כלום. כתבתי שם "חבל שאין באיזור גליל עליון". אחרי כמה דקות מיקה עונה לי שהיא מדריכה ומגיעה עוד עד אליי!! 

התחלנו מהר מהר את הקורס, כי כבר הייתי בסוף חודש שמיני, אחרי כמה שיחות לתיאום ציפיות ויאללה לעבודה.

עוד בהתחלה ידעתי שמיקה היא גם דולה, התלבטתי עם עצמי מאד, כי כבר הייתה לי חברה שהיא גם דולה שכבר סגרתי איתה ובסך הכל הרגשתי בנוח ומאד שלמה עם ההחלטה.

ככל שהקורס התקדם והכרתי יותר את מיקה והיה נראה לי שאי אפשר אחרת וזה פשוט לא יהיה שלם אם מיקה לא תלווה אותי גם בלידה. כמובן שדיברתי עם החברה והיא הייתה הכי מפרגנת ומתוקה ומבינה, בכל זאת לא מובן מאליו..  ומיקה הסכימה ללוות אותי.

במהלך הקורס עבדנו על כל הפחדים שלי ומיקה ממש עזרה לי להפיג את כולם.

בדיעבד אני יכולה להגיד שהקורס היה ממש חובה ובטח עם מיקה המקסימה 😇

בלידה עצמה פשוט יישמתי את כל מה שלמדתי, הייתי כל כך מכווננת וכל כך מוכנה למה שהולך לקרות שתוך 4 שעות מהרגע שהגענו לבית החולים, תהילה הייתה בחוץ, אחרי לידה הכי טבעית שאפשר.

הייתי כל כך מרוצה וגאה בעצמי. היא עזרה לי לעשות תיקון ללידה הראשונה שלי, (שהסתיימה בסוף עם אפידורל  ועוד הרבה התערבויות רפואיות  טראומטיות אחרות) כי אז פשוט הגעתי לא מוכנה.

אז אחרי כל זה אגיד שוב תודה תודה תודה רבה לך מיקה אהובה ויקרה, המלאכית שלימדה וליוותה אותי בחוויה הכל כך מעצימה הזאת.

וכמובן ממליצה בחום על המאמא המדהימה הזאת!!!

נ. ב- ברור שאם יהיה ילד שלישי את באה איתי שוב!! 

                 💜💙💚💛❤

סיון

A natural birth with מים מקוניאלים

OP and my son who was floating above the pelvis and not progressing. Mika helped me with the discomfort especially because I didn't have a break between contractions because of the back pain from the OP birth. Mika helped me have an empowering birth!!! She did the rebozo and had me stick my tush up with my head down and arms forward. She helped a lot of my dreams come true. I had a fully active mother directed birth. She made me feel taken care of and safe. She was crucial to my positive pregnancy and birth experience. Professional, sensitive, and attentive.

All around fantastic !!!

המלצה 🙂 טקס סגירת עצמות בצפון

זה מה שקורה שפוגשים אנשים כלבבך.
חברת נפש שנוסעת איתך לקצה העולם לעשות טקס מעבר שלב מקסיקני כפרי שנקרא סגירת עצמות. פוגשת אתכם דולה ומדריכת לידה עם נפש ענקית שיודעת להקשיב ולהכיל. מדברות על הכל. ואז הטקס. עוטפים אותי בשבעה צעיפים ענקיים מכף רגל ועד ראש. מחבקים את גופי ואת נפשי, מרעיפים חמלה. משאירים בתוך העולם החמים הזה, עם המוזיקה הרכה, ואני שוקעת לתוך הרגשת מוגנות טוטאלית, ורק המוזיקה חודרת אותי, עוברת דרכי, מחממת את עצמותיי נכרכת סביב הנפש.
תודה לעולם על אנשים שיודעים לחבק אותך מבפנים.

סשה קוריצקי בקמן

מיקה קובל דולה טקס סגירת עצמות

מיקה יקירה
עברה שנה מאז הלידה של שליו
😭 בכי התרגשות צמרמורות! יום שלא אשכח לעולם! את אלופה😘😍😍😍😘
תודה לך על הליווי הצמוד, החיבור והחיבוק. הקורס היה לי חוויה מרגשת, מתקנת ומעצימה
תודהְְְְְ לך שהסכמת לבוא אלינו הביתה ולהעביר את הקורס לי ולכל האנשים הקרובים לי שליוו אותי בתהליך הלידה.. 
כשסיפרתי לך על החזון שלי ללידה טבעית עם כל המשפחה סביבי, את היית מוקסמת וזרמת איתי עד הסוף.. 
מתהליך הלידה אני כבר לא זוכרת הרבה כי היא הייתה כל כך מהירה שלא זכיתי לראות את חדר הלידה עד אחרי ששליו נולד. אך הקורס נשאר לי כזיכרון מתוק מתקופה קסומה.
אם היו מספרים לי שאצליח לישון במהלך הצירים לא הייתי מאמינה. 
אבל את האמנת ודאגת כל הזמן להזכיר לי שזה אפשרי.
אוהבת אותך המון
מאיה בן דרור וולפר

הספקתי אמנם  שני שיעורים, כי הוא החליט לצאת מוקדם מהצפוי, אבל לא יודעת איך הייתי ממשיכה את הלידה ללא היפנוברתינג.

חדר לידה, ירידת מים, צירים מטורפים, בלי אפידורל, ואנחנו??  רוקדים לצלילי גיטרה ותופים, דופקים שינה לאגור כוחות. תוך שעתיים  פתיחה מלאה

בום!

לידה טבעית
ילד מדהים
ואנרגיות שיא
של אושר ♥

נופר קרית ביאליק